De Vleutense filmmaker Hans den Hartog heeft drie jaar gewerkt aan een lange documentaire over het Máximapark. Er zijn diverse vertoningen in Pathé Leidsche Rijn.
MÁXIMAPARK
Van glastuinbouw naar levend landschap.
In het hart van de Randstad ligt een uniek stuk Nederland: het Máximapark. 25 jaar geleden nog bevolkt door tuinders, nu een levendig, groen icoon van moderne landschapsarchitectuur en gemeenschapszin.
Een film van Hans den Hartog – Lengte 83 min
regie – Hans den Hartog | camera – Jeffrey van Houten en Hans den Hartog | montage en kleurcorrectie – Niels Dekker | audionabewerking – Mark Meewis | advies – Eveline van Dijck
producent – DUCREATIONS film producties.
Vertoningen
| Zondag 1 februari 15:15 |
Vertoning (zonder Q&A) |
Pathé Leidsche Rijn | Tickets verkrijgbaar via Pathé |
| Zondag 8 februari 13:45 |
Vertoning (zonder Q&A) |
Pathé Leidsche Rijn | Tickets verkrijgbaar via Pathe |
| Zondag 1 maart 14:00 |
Satellietvertoning Utrecht – Amersfoort – Ede | Pathé Leidsche Rijn | Tickets verkrijgbaar via Pathé |
De producent is in gesprek met verschillende theaters en bioscopen om vertoningen met een nagesprek in de regio te organiseren.
Hou www.maximapark.nl/film in de gaten voor de meest actuele informatie.
Lees hier het interview met filmmaker Hans den Hartog: Hans den Hartog over zijn film Máximapark – Maximapark

